Malosériová Výroba

Malosériová Výroba

3D tlač a sériová výroba? Áno, dá sa to!

Máte produkt, z ktorého potrebujete vyrobiť len niekoľko desiatok alebo stoviek kusov?

Pre štandardnú sériovú výrobu je to malý počet a náklady na výrobu často prevyšujú zisky zo samotného predaja. Preto práve 3D tlač je niekedy vhodné riešenie pre série s malým počtom.

Máme skúsenosti s výrobou prototypov, až po malosériové produkcie, kde dokážeme zabezpečiť proces od úplného návrhu súčiastky až po výrobu nultej série.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Náš tím je pripravený Vám poradiť.


V priebehu vývoja sa vyskytuje množstvo vopred nepoznaných výziev. Mnoho krát treba model pozmeniť, vylepšiť alebo spraviť dobré zmeny, ktoré nakoniec prinesú ovocie v podobe kvalitného, vyrobiteľného ale aj cenovo prijateľného produktu. Realizovali sme už viacero projektov, kde sme dosiahli výborné výsledky pre našich zákazníkov.

Výroba prototypov alebo nultých sérií pomocou 3D tlače prinesie požadované ovocie. Zákazník vie upraviť model tak, aby počas veľkých sérií presne spĺňal jeho požiadavky.

Cena našich služieb v prípade sérií s vyšším počtom kusov výrazne klesá. Mnoho krát sa viete dostať až na tretinu bežnej ceny!

V prípade, ak potrebujete nakresliť model, upraviť Váš model alebo len poradiť, ako správne nakresliť model, či aký materiál vybrať pre 3D tlač, neváhajte nás kontaktovať.