Filamenty

Filamenty

Filamenty pre 3D Tlač


Keďže denne pracujeme s množstvom rozdielnych materiálov pre 3D tlač, poctivo vyberáme len značky s najvyššou kvalitou. Výberom kvalitných materiálov od špecializovaných výrobcov pre 3D tlač budú Vaše výtlačky spĺňať požadované kritéria.

Aktuálne je na trhu dostatok výrobcov filamentov pre 3D tlač. V ich portfóliu nájdete aj širokú paletu farieb a rozmerov. My ponúkame na predaj filamenty s rozmerom 1,75 mm. Vieme však zabezpečiť aj náplne do SLA tlačiarní.

Medzi popredné značky na európskom trhu patria jednoznačne Plasty Mladeč, Prusa a Filamentum. Práve od týchto značiek najčastejšie zabezpečujeme filamenty.

Pred tým, ako si vyberiete materiál, Vám odporúčame prečítať si článok a výhodách resp. nevýhodách jednotlivých materiálov. Viac sa dočítate tu.

Na to, aby Váš výrobok spĺňal všetky požadované kritéria, je nutné vybrať filament s vhodnými vlastnosťami. Ak si neviete vybrať správny materiál pre vašu aplikáciu, neváhajte nás kontaktovať. Tím odborníkov je pripravený Vám poradiť.


Ako objednať filament?

Aktuálne pre Vás pripravujeme Eshop, kde si budete môcť objednať Filamenty pre 3D tlač priamo. Zatiaľ to však ale nie je možné, preto ak máte záujem o objednávku filamentov, prosím, kontaktujte nás priamo na telefónnom čísle, mailom alebo využite náš kontaktný formulár.


Skladom máme nasledujúce druhy filamentov pre FDM 3D tlač.

ABS
ASA
PETG
Flex
PLA
Nylon
PC Blend
Vodivé
Podporné
Drevom plnené
Karbonom plnené

Ak sa chcete dozvedieť viac o jednotlivých materiáloch, prečítajte si nasledujúci článok. Zobraziť Viac.


Pozri tiež