Dizajn

Dizajn

Predaj výrobkov vyrobených pomocou 3D tlače z oblasti designu

Dlhodobo sa zaoberáme dizajnom vlastných modelov. Máme za sebou množstvo úspešných projektov s umelcami a architektmi, ktorí nás inšpirovali k vlastnej tvorbe. Oblasť dizajnu je naozaj široká a nie všetky naše výrobky môžu byť predávané ďalším užívateľom.

Medzi projekty, ktoré sme už realizovali, môžeme zaradiť šperky, sochy, architektonické modely, lampy, nábytok ale aj dekoračné prvky. V ponuke nižšie môžete nájsť objekty, ktoré môžu skrášliť aj vašu domácnosť.


Lampy

Sliral_Lamp

Spiral Lamp

Polar Sheep

Y-Lamp


Šperky

Vieme vyrobiť náušnice, prívesky alebo aj brašne podľa vašich predstáv. Ste návrhár alebo len by ste chceli mať jedinečný šperk, ktorý nemá nikto iný? Kontaktujte nás a my vyrobíme šperk na základe Vášho návrhu.

Cena všetkých šperkov v ponuke dole je 5€ za kus/pár v štandardnej veľkosti. Ak by ste mali záujem o väčšie modely, pripravíme Vám ponuku na mieru.

Objednať tovar môžete telefonicky, mailom alebo pomocou nášho kontaktného formulára.


Dekorácie

V spolupráci s bytovými architektmi sme realizovali viaceré dekorácie stien na mieru. V súčasnosti sú v trende vystupujúce 2D kresby zvierat, budov scenérií. My sme stenu v našej kancelárii skrášlili o Mapu sveta. Ak máte záujem o niečo podobné, neváhajte nás kontaktovať.

Mapa Sveta „2D“

Mapa sveta sa skladá z 7 základných častí: Južná Amerika, Severná Amerika, Európa, Afrika, Ázia, Austrália a Indonézia. Samozrejme že nechýbajú ostrovy ako Island, Grónsko alebo Nový Zéland.

Výrazným prvkom mapy je aj veľký kompas, ktorý jej pridáva zaujímavý ráz. Mapa umiestnená na stene výrazným spôsobom skrášli celú miestnosť. Je vhodná tak ako do obchodných priestorov ako aj do domácností, hlavne pre milovníkov cestovania.

Mapa sa dá nalepiť na stenu pomocou štandartných lepidiel.

Rozmery mapy sú: ŠxV –

Objednať mapu môžete telefonicky, mailom alebo pomocou kontaktného formulára.